Serwis 24h 697 232 722

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że w dniach 31.05 – 2.06.2023 odbędzie się kolejna, V edycja Konferencji Naukowo-Technicznej „Energooszczędne Napędy Przekształtnikowe w Przemyśle” (ENPP). JADAN Automatyka jest współorganizatorem tego wydarzenia.

 

 

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że w dniach 06-07.06.2024 odbędzie się kolejna, VI edycja Konferencji Naukowo-Technicznej „Energooszczędne Napędy Przekształtnikowe w Przemyśle” (ENPP). JADAN Automatyka jest współorganizatorem tego wydarzenia.

 

 

Wiosenne wietrzenie magazynu! 

Do nabycia po atrakcyjnych cenach produkty z zakresu:

– komponentów automatyki przemysłowej firmy Danfoss (MCG oraz PTSV),
– części zamiennych do przetwornic Danfoss (typu VLT oraz FC),
– armatury Danfoss Socla

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kolejną edycję kursu z cyklu „Programowanie i obsługa przetwornic częstotliwości Danfoss”,
który odbędzie się w siedzibie naszej firmy JADAN w dniach 11-12 marca 2021 r.

W dobie dynamicznie postępującego rozwoju szeroko pojętej automatyki firma JaDan wychodząc naprzeciw potrzebom klientów poszerza zakres oferowanych usług o serwis elektroniki przemysłowej. Utworzony w tym celu nowy dział firmy umożliwia szybką diagnostykę oraz realizację naprawy uszkodzonych urządzeń elektronicznych wykorzystywanych w układach automatyki przemysłowej. Zobacz  SZCZEGÓŁY OFERTY. 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji kursu “Programowanie i obsługa przetwornic częstotliwości firmy Danfoss”, który odbędzie się w dniach 13-14.02.2020 r. w Katedrze Maszyn, Napędów i Pomiarów Elektrycznych Politechniki Wrocławskiej.

Poznaj SZCZEGÓŁY KURSU.

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 12-14 czerwca br. w „Zamku na Skale”, w Trzebieszowicach k. Lądka Zdroju odbyła się  IV Konferencja Naukowo-Techniczna:

„Energooszczędne Napędy Przekształtnikowe w Przemyśle” (ENPP 2019)

Głównym organizatorem  Konferencji była Katedra Maszyn, Napędów i Pomiarów Elektrycznych Politechniki Wrocławskiej.

Szanowni Państwo,

miło jest nam poinformować, że w dniach 12-14 czerwca br. odbędzie się kolejna, czwarta już edycja Konferencji ENPP. Mamy nadzieję, że dla tych z Państwa, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w latach ubiegłych, uczestnictwo w Konferencji ENPP stanowiło na tyle ciekawe i inspirujące doświadczenie, że zechcą Państwo wziąć w niej aktywny udział również i w tym roku.

Szanowni Państwo,

II edycja Konferencji Naukowo-Technicznej

„Energooszczędne Napędy Przekształtnikowe w Przemyśle” (ENPP) już za nami!

Sprawdź nasze aktualne promocje!